Layrs

Layrs
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Layrs uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızda ücretsiz olarak fotoğraflarınızı çok katmanlı bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

Layrs uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz ve kolay kullanılır bir fotoğraf düzenleme uygulaması. Uygulamanın çok geniş filtre, düzenleme ve kaydetme seçenekleri sunması sayesinde pek çok ücretsiz uygulamadan ayrı bir yerde olduğunu da söylemek gerek. Zira fotoğraflarınızın renk dengelerinden tutun da kesme ve kırpma işlemlerine kadar tüm operasyonları Layrs üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz.

Layrs uygulamasının çok katmanlı yapısı tüm bir resmin birden fazla parçaya ayrılmasını ve bu parçaların ayrı ayrı düzenlenebilmesini sağlıyor. Bu sayede resminizin her bölgesi üzerinde farklı efektler ve filtreler uygulayabilir, arkaplanı değiştirirken kendinizi sabit tutabilirsiniz. Dolayısıyla tüm bir resmin bütünlüğü ile oynamadan istediğiniz sonuçları elde etmek mümkün hale geliyor.

Ayrıca diğer fotoğraflarınızdan da parçalar koparabilir, mevcut fotoğrafınızın içerisine ekleyebilirsiniz. Bu sayede birden fazla fotoğraftan tüm parçaları birleştirmeniz ve fotoğrafınızın en çok şeyi anlatmasını sağlamanız mümkün oluyor.

Fotoğraflarınızın kötü görünen kısımları üzerinde çeşitli düzeltme işlemleri de yapabildiğiniz için en iyi sonuçları elde etmek oldukça basit. Eğer son zamanlarda yeni ve başarılı bir fotoğraf düzenleme uygulaması görmediğinizi düşünüyorsanız Layrs uygulamasına göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR