LazyLinkr 1.1.1 (ios)

LazyLinkr

LazyLinkr
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LazyLinkr, aynı hayvanların resimlerini bularak eşlemeye çalışacağınız eğlenceli ve ücretsiz bir iOS bulmaca oyunu.

LazyLinkr, iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli bulmaca oyunlarından bir tanesi. iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu oyunda amacınız oyun alanı üzerindeki hayvan resimleri arasından aynı olanları bulup eşlemek ve böylece hepsini bitirmek.

Geçtiğimiz yıllarda oldukça popüler bu oyunlardan sonra uzun süredir böyle bir oyun oynamadım. Uzun aradan sonra oynayınca da oldukça hoşuma gitti.

Klasik ve zamana karşı olmak üzere iki farklı modu olan oyunda, amacınız yüzlerce hayvan içerisinde daima aynı olan 2 tanesi bularak eşlemek.

Beyin jimnastiği yapmanızı sağlayan LazyLinkr üzerinde 40 üzerinde hayvan türü bulunuyor. Dolayısıyla oyun zorlaştıkça aynı hayvanları bulabilmek de zorlaşıyor.

Oyuncuların yüksek puan alabilmesi için sunulan 3 farklı ekstra araç sayesinde daha yüksek puanlar alabileceğiniz gibi FeverMode'da oyun oynayarak 2 katı puan kazanabiliyorsunuz.

Oyun içerisinde verilen görevleri yerine getirip başarımları kazanacağınız LazyLinkr, son derece basit yapıda olmasına rağmen boş vakitlerinizi eğlenceli kılmayı başarabilecek güzel iOS oyunlarından bir tanesi.

YORUMLAR