League of War: Mercenaries 5.1.26 (ios)

League of War: Mercenaries

League of War: Mercenaries
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

League of War: Mercenaries mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir savaş oyunudur

League of War: Mercenaries sahip olduğu online altyapı ve zengin içeriğiyle beğeninizi kazanabilecek bir mobil savaş oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olan League of War: Mercenaries'de bizi takın bir gelecekte geçen bir hikaye bekliyor. Bu tarihte ülkeler askeri güçlerini yavaş yavaş kaybetmeye başlamış, ortaya askeri hizmetler sunan özel firmalar çıkmıştır. İşte biz de bu askeri güvenlik firmalardan birini kontrol ederek oyuna dahil oluyoruz ve dünya hakimiyeti için savaşmaya başlıyoruz.

League of War: Mercenaries'de klasik bir strateji oyununda olduğu gibi üssümüzü kurarak oyuna başlıyoruz. Oyunda savaşarak kaynak kazanıyoruz ve üssümüzü geliştirebiliyoruz ve daha güçlü askerler ve savaş araçları üretebiliyoruz. Oyunda üssümüzü kontrol ederken bizi klasik strateji oyunu görünümü bekliyor; fakat savaşlarda kamera açısı değişiyor ve askerlerimizi ve savaş araçlarımızı daha yakından görüyoruz.

League of War: Mercenaries'in grafikleri ve görsel efektleri bir hayli başarılı.

YORUMLAR