Left Behind (ios)

Left Behind

Left Behind
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Left Behind mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir zombi oyunudur

Left Behind eğer zombi oyunu oynamayı seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil oyun.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunu olan Left Behind'da hayatını kurtarmak için koşan bir askerin yerine geçiyoruz. Zombi kıyameti çıktıktan sonra ordu zombileri temizlemekle görevlendiriliyor. Fakat sayıca üstün olan zombiler bazı bölgelerde orduyu kçşeye sıkıştırıyor ve ordu geri çekilmek zorunda kalıyor. Kahramanımızın yer aldığı birlik geri çekilirken kahramanımızı unutuyor. Bize de kahramanımızı yönlendirerek kurtulmasını sağlamak düşüyor.

Left Behind'da kahramanımız bir yandan sürekli koşuyor, diğer yandan zombilerle savaşıyor. Sağa, sola kayarak ve zıplayarak yol alabiliyoruz. Basit engelleri ve zayıf zombileri bu şekilde atlatabilmekteyiz; fakat karşımıza dev ve güçlü zombiler de çıkıyor. Onları aşmak için ise silahlarımızı kullanıyoruz. Pompalı tüfekler, makinalı tüfekler, roket atarlar ve ağır silahlar kullanabileceğimiz silahlar arasında. Bunlara ek olarak hava desteği çağırabiliyor, tank kullanabiliyoruz.

Left Behind çok karmaşık bir oyun değil. Basit kontroller ve Minecraft benzeri grafikler Left Behind'ın ana özellikleri.