Legacy Quest: Rise of Heroes

Legacy Quest: Rise of Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Legacy Quest: Rise of Heroes, iPhone ve iPad'de oynanabilen hack & slash tarzında rpg oyunu.

Legacy Quest: Rise of Heroes, iPhone’da da iPad’de de oynarken keyif alacağınız hack and slash tarzında kaliteli bir mobil rpg oyunu. iOS platformunda da ücretsiz indirilebilir olmasıyla sevindiren yapımda eğitimli yaratıklarla güçlendirdiğimiz ordumuzla dünyayı saran büyücülere meydan okuyoruz. Dünyanın geleceği bize bağlı.

Boyutuna göre oldukça kaliteli görseller sunan hack & slash oyununda dünyayı yaşanmaz hale getiren, kalelerden ormanlara her yeri sarmış büyük güçlerle savaşıyoruz. Bu mücadelede kahraman savaşçılarımıza ork, goblin gibi yaratıklar eşlik ediyor. Seçebildiğimiz 30 kahraman var ve hepsinin kendine has özel yeteneği, saldırı biçimi, kişiliği bulunmakta. Tüm savaşçılarımızı özelleştirme şansına da sahibiz.

PvP (birebir) haftalık turnuvaların da düzenlendiği oyun, sıra tabanlı oynanış sunuyor. Karakterlerimizi, savaş alanını dış cepheden görüyoruz klasik şekilde. Sağ alta yerleştirilmiş renkli butonlarla da güçlerimizi açığa çıkarıyoruz. Bu noktada oyunun Türkçe dil desteği sunmadığını belirtmek gerek. Ne yazık ki bu tarz, diyalog ve detay içeren oyunların çoğu İngilizce. Oyunun aktif internet bağlantısı gerektirdiğini de ekleyeyim.

YORUMLAR