Legend

Legend
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Legend uygulamasıyla iPhone ve iPad cihazlarınızdan eğlenceli ve animasyonlu yazılı mesajlar hazırlayabiliyorsunuz.

Legend uygulaması, iPhone ve iPad sahiplerinin mobil cihazlarını kullanarak kolayca hareketli yani animasyonlu yazılı mesajlar hazırlamakta kullanabilecekleri uygulamalar arasında yer alıyor. Çok sayıda seçeneği oldukça sade ve anlaşılır bir şekilde sunabilmesi sayesinde kullanırken herhangi bir sorun yaşamadan eğlenceli anlar geçireceğinize de eminim.

Uygulamanın temel hedefi, dostlarınıza göndermek istediğiniz yazılı mesajları daha güzel görünen ve sürprizlere uygun animasyonlarla donatmak. Bu işi yaparken elde ettiğiniz animasyonu hem hareketli GIF hem de MP4 videolar olarak kaydedebiliyor, daha sonra sonra medya hesaplarınızdan yahut mesajlaşma uygulamalarınızdan dostlarınıza gönderebiliyorsunuz.

Bu işlemleri yapmak için ilk olarak yazınızı yazmanız gerekiyor. Yazınız tamamlandıktan sonra yazınıza uygulanacak animasyonu çok sayıda seçenek arasından belirliyor, en sonunda da renk ve arkaplan resmi seçeneklerinden faydalanarak en son haline getiriyorsunuz. Tabii ki beğenmemeniz halinde adımları geri alarak diğer kombinasyonları deneme imkanınız da mevcut.

Arkaplana ekleyeceğiniz resimleri kendi galerinizden seçme imkanınız olduğu gibi arkaplanda fotoğraf yerine videolar da kullanabiliyorsunuz. Entegre Flickr desteği sayesinde Flickr içerisinde resim aramaları da yapabiliyorsunuz. Hazırladığınız GIF animasyonlarının mesajlaşma uygulamalarıyla gönderildiklerinde otomatik olarak oynatılmaları ise küçük sürprizler hazırlayabilmek için kesinlikle işe yarar bir özellik.

Eğer standart yazılı mesajlardan sıkıldıysanız ve hayatınıza biraz daha renk getirmek istiyorsanız göz atmadan geçmemeniz gerektiğine inanıyorum.

YORUMLAR