Legend of Master 3

Legend of Master 3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz rol yapma oyunudur.

Legend of Master 3, Android cihazlarınızda ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz sürükleyici bir rol yapma oyunudur. Bir klasik olan Diablo'yu andıran bir rol yapma oyunu olan Legend of Master 3, sizi içine çekecek bir hikayeye sahip.

Oyunda William adlı ana karakteri canlandırıyorsunuz. William, çok eski zamanlarda kötü bir büyücü tarafından ruhu 7'ye bölünmüş olan Cain'in tekrar vücut almış halidir. William ile zindanlarda dolaşmalı ve yaratıkları öldürmelisiniz.

Bu şekilde oyunda ilerleyerek level atlamalı, yeni silahlar ve ekipmanlar edinmeli ve baş düşmana ulaşana kadar yolunuzda ilerlemelisiniz. Diyaloglar ve hikayesi ile size gerçekten iyi bir macera oyunu sunuyor.

Oyunda 6 farklı karakter tipi var ve bunlar arasından istediğinizi seçebiliyorsunuz. Her karakterin ise kendine özgü büyüleri ve özellikleri bulunuyor. Oyunun kontrolleri ise mobil cihazlara uygun şekilde geliştirildiğinden gayet kolay.

Yine Diablo benzeri grafikleri ile de dikkat çeken oyunda çeşitli görevleri yerine getirip özel hazinelere ve efsanevi eşyalara sahip olabilirsiniz.

Eğer siz de rol yapma oyunlarını seviyorsanız, bu oyunu indirip denemenizi tavsiye ederim.