Legend Truck Simulator 3D

Legend Truck Simulator 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Legend Truck Simulator 3D simülasyon oyunlarından keyif alanların mutlaka oynaması gereken keyifli bir kamyon sürme oyunudur.

Legend Truck Simulator 3D simülasyon oyunlarından keyif alan oyunseverleri hedef alan bir yapım. Ücretsiz olarak sunulmasıyla dikkat çeken bu oyunda devasa kamyonları kullanmalı ve zorlu yollar üzerinde ilerleyerek hedefinize ulaşmalısınız.

Toplamda 4 farklı tır tipinin mevcut olduğu oyunda 2 farklı şehir yer almakta. Bu şehirlerin her biri 1 km uzunluğa sahip. Dilediğimiz kamyonu seçerek görevlere başlayabiliyoruz. Bu arada oyunda toplamda 24 farklı görev bulunmakta. Gerçekçi bir sürüş deneyimi sunan oyunda grafikler de dikkat çeken unsurlar arasında. Oyunda 8 farklı kamera açısı mevcut. Sürüş tipinize göre bu kameralardan herhangi birini seçip oyuna devam edebilirsiniz.

Yolda giderken son derece dikkatli olmanız gerekiyor çünkü oyunda gerçekçi bir hasar mekanizması kullanılmış ve herhangi bir yere çarparsanız aracınız hasar alıyor. Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Legend Truck Simulator 3D türün sevenleri tarafından oldukça tutulacağ benziyor.

YORUMLAR