Legendary: Game of Heroes 2.5.2 (ios)

Legendary: Game of Heroes

Legendary: Game of Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gerçek zamanlı olarak rol yapacağız.

Mobil platformun başarılı isimleri arasında yer alan Legendary: Game of Heroes günümüzde 5 milyondan fazla oyuncu tarafından ilgiyle oynanıyor. 

Mobil rol oyunları arasında yer alan ve ücretsiz olarak iki farklı mobil platformda oyunculara sunulan yapımda oyuncular birbirinden farklı çok sayıda bulmacayı çözebilecek, oyun içerisinde benzersiz çok sayıda savaşa dahil olabilecekler.

Gerçek zamanlı olarak dünyanın dört bir yaından oyuncuyu bir çatı altıana toplayan yapım da oyuncular kötü patronları etkisiz hale getirmeye çalışacaklar. Dileyen oyuncular takımlarını kurabilecek ve dünyanın dört bir yanını keşfetmeye çakabilecekler. Fantastik bir yapıya sahip olan oyun da benzersiz karakterler yer alacak. Oyuncular karakterleri ile savaşacak ve onları geliştirerek daha etkili hale getirebilecekler. Sürükleyici oynanışı ile beğenileri toplayan yapım Google  Play’de 4.4 gibi de bir inceleme skor puanına sahip. 

5 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanan yapım zengin içerik kalitesi ve grafik açıları ile her kesimi büyülemeye devam ediyor.

Legendary: Game of Heroes ücretsiz bir mobil rol oyunudur.

İyi oyunlar dileriz.
 

YORUMLAR