LEGO BIONICLE

LEGO BIONICLE
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LEGO BIONICLE savaş robotlarını yönettiğimiz bir aksiyon oyunudur

LEGO BIONICLE tehlike dolu bir macera içerisine atılan savaş robotlarının hikayesini konu alan aksiyon RPG türünde bir mobil aksiyon oyunu.

Ünlü oyuncak firması Lego tarafından iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlar ve iPad tabletler için yayınlanmış olan LEGO BIONICLE'da Okoto adlı mitolojik bir adaya konuk oluyoruz. 6 farklı kahramanın hikayesini izleyen oyunda birer savaş robotu olan kahramanlarımız Yaratılış Maskesi adlı efsanevi maskenin peşine düşüyorlar. Biz de onlara bu yolculuklarında yardımcı oluyoruz ve adım adım farklı kayıp güç maskelerini toplayarak şeytani güçlere meydan okuyoruz.

LEGO BIONICLE'da kahramanlarımızı kendimiz inşa ederek savaştırabiliyoruz. 6 kahramanımızın her biri farklı güçlerde ustalaşıyor. Tahu ateş, Kopaka buz, Onua toprak, Gali su, Pohatu taş ve Lewa orman güçlerini kullanabiliyorlar. Bu güçlerle ilişkili farklı özel yeteneklere sahip olan kahramanlarımız farklı bir oynanış sunuyor.

LEGO BIONICLE'da kahramanımızı izometrik bakış açısını kullanarak yönetmekteyiz. Stratejik bir görüş yapısı sunan bu kamera sayesinde bize 4 bir yandan yaklaşan düşmanları kolayca görebiliyoruz. Hızlı ve basit bir savaş sisteminin yer aldığı oyunda grafiklerin orta şekerli olduğu söylenebilir.

LEGO BIONICLE hem ücretsiz olması, hem herhangi bir uygulama içi satın alım işlemi sunmaması, hem de her yaştan oyun severe hitap etmesi nedeniyle tercih edebileceğiniz bir oyun.

YORUMLAR