LEGO Jurassic World 1.0 (ios)

LEGO Jurassic World

1.0
LEGO Jurassic World
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LEGO Jurassic World mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir dinozor parkı oyunudur

LEGO Jurassic World eğer Jurassic Park oyunlarını seviyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil dinozor oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan LEGO Jurassic World, geçtiğimiz sene gösterime giren Jurassic World filmi de dahil olmak üzere ilk Jurassic Park filmi ile başlayan serideki bütün filmleri kapsayan bir hikayeye sahip. LEGO Jurassic World'de oyuncular temel olarak karşılarına çıkan bulmacaları çözerek ve mücadeleleri tamamlayarak kendi dinozor parklarını inşa etmeye çalışıyorlar. Bu işi yaparken Isla Nublar ve Isla Sorna adalarını ziyaret ediyoruz ve adaları keşfederek DNA örnekleri bulmaya çalışıyoruz.

LEGO Jurassic World'de keşfettiğimiz DNA'ları kullanarak 16 farklı dinozor türünü hayata geri döndürebilmekteyiz. Bu dinozor türleri arasında vahşi dev T-Rex, hızlı ve atletik Raptor ve 3 boynuzlu otobur dev Triceratops gibi türler yer almakta. Oyunda dilerseniz DNA'ları da modifiye edebiliyor ve kendi dinozor türlerinizi inşa edebiliyorsunuz.

Aksiyon RPG türündeki oyunları andıran bir görünüme ve oynanışa sahip olan LEGO Jurassic World oldukça güzel grafiklere sahip.

YORUMLAR