LEGO Ninjago: Skybound

LEGO Ninjago: Skybound
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LEGO Ninjago: Skybound mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon platform oyunudur

LEGO Ninjago: Skybound eğer ninja Lego kahramanlarının baş rolde olduğu bir maceraya atılmak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir aksiyon platform oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir ninja oyunu olan LEGO Ninjago: Skybound'da Nadakhan adlı kötü niyetli bir cin tarafından tehdit edilen Ninjago adasını bu tehlikeden kurtarmaya çalışıyoruz. Nadakhan gökyüzünde kendi imparatorluğunu kurabilmek için Ninjago adasının bir kısmını istila etmeye çalışıyor. Bu iş için de Ninjago adasında eğitim gören ninjaların güçlerini çalıyor ve kılıcına hapsediyor. Bize de bu ninjaları kurtarmak düşüyor.

LEGO Ninjago: Skybound'da tıpkı Mario'da olduğu gibi platformlar arasında geçiş yapmaya çalışırken lego parçalarını ve yıldızları topluyoruz. Bir yandan da düşmanlarımızla savaşmaktayız. Oyun boyunca düşmanlarımıza yaklaşmak için gizliliği tercih edebileceğimiz gibi direkt olarak kılıç savaşına da girebiliyorsunuz.

LEGO Ninjago: Skybound genel olarka ortalama bir grafik kalitesine sahip.

YORUMLAR