LEGO Ninjago WU-CRU

LEGO Ninjago WU-CRU
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LEGO Ninjago WU-CRU, iOS cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz ninjalı aksiyon oyunu.

LEGO Ninjago WU-CRU, yetişkinlerin de keyif alarak oynayacağı yüksek kalitede detaylı görseller sunan aksiyon oyunu. iOS platformunda da ücretsiz olan oyunda ninjalardan oluşan takımımızı kurarak Ninjago adamıza saldıran yaratıkları geri püskürtmeye çalışıyoruz.

Hareketliliğin hiç eksilmediği oyunda 60’dan fazla bölüm boyunca adamızı saran kötü güçlerle savaşıyoruz. Her bölüm başlangıcında hepsi birbirinden güçlü ninja karakterlerimizi seçiyor, gerektiğinde güçlerini artırıp savaşa hazırlıyoruz. Savaş esnasında bazen yaratıkların arkalarından bir ninja sessizliğinde yaklaşıp kılıcımızla işlerini bitiriyor, bazen de doğrudan karşılarına çıkarak tüm hünerlerimizi gösteriyoruz. Tabii ki onlar da birleşip tüm güçleriyle üzerlerimize saldırıyorlar.

iPhone ve iPad’imize ücretsiz indirip satın alım yapmadan oynayabildiğimiz aksiyon rpg oyununda ninjalarımızın gücünü artırma, her savaş öncesinde kişiselleştirme şansına da sahibiz. Ayrıca objeleri toplayarak özel içeriklerin kilidini açabiliyoruz.

YORUMLAR