LEGO Star Wars: The Force Awakens 1.0 (ios)

LEGO Star Wars: The Force Awakens

1.0
LEGO Star Wars: The Force Awakens
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LEGO Star Wars: The Force Awakens mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon RPG oyunudur

LEGO Star Wars: The Force Awakens sinema tarihinin en başarılı serilerinden olan Star Wars için hazırlanmış resmi bir mobil rol yapma oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon RPG oyunu olan LEGO Star Wars: The Force Awakens'da Star Wars evreninde geçen heyecanlı bir macera bizi bekliyor. Oyunumuzun hikayesi serinin 7. bölümündeki olayları konu alıyor. Bu nedenle oyunda Rey, Finn, Han Solo, BB-8, Chewbecca, C-3PO gibi kahramanları yönetebiliyoruz. Ayrıca filmin kötü kahramanları olan Kylo Ren ve General Hux gibi kahramanları da oyun içerisinde yönetebilmekteyiz. LEGO Star Wars: The Force Awakens filmdeki hikayeye ek olarak filmin öncesindeki olayları da konu olan küçük hikayelere yer veriyor.

LEGO Star Wars: The Force Awakens'ın oyun yapısının bir macera oyununyla bir aksiyon RPG oyununun karışımı olduğunu söyleyebiliriz. Oyun boyunca karşımıza çözmemiz gereken birçok bulmaca çıkıyor ve bu bulmacaları çözüp ilerleyebilmek için etrafımızı keşfetmemiz ve her yeri araştırmamız gerekiyor. Oyunun savaş sistemi ise gerçek zamanlı. Kahramanımızı sanal analog kontrol çubuğunu kullanarak yönlendiriyor, ekranın sağ tarafındaki aksiyon tuşlarını kullanarak yeteneklerimizi aktifleştiriyor ve saldırıyoruz. 

LEGO Star Wars: The Force Awakens'ın tatmin edici bir grafik kalitesi sunduğu söylenebilir.

YORUMLAR