LegoMe

LegoMe
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LegoMe, fotoğraflarınızı Lego'ya dönüştüren ücretsiz bir iOS fotoğraf editörü uygulamasıdır.

LegoMe, ücretsiz bir fotoğraf editörü olarak iPhone ve iPad'leriniz üzerinde fotoğraflarınızı Lego'ya dönüştürerek farklı bir görünüm kazandıran eğlenceli bir uygulamadır.

Birçok fotoğraf editörü uygulaması olmasına rağmen, bu uygulamaların bir çoğu fotoğraflar üzerine efekt ve çerçeveler eklemenize olanak sağlamaktadır. Fakat LegoMe uygulamasını kullanarak farklı görünüme sahip bir çok fotoğraf meydana getirebilirsiniz.

Uygulamayı kullanarak ister yeni çekeceğiniz resimler üzerine isterseniz cihazınızda bulunan resimleri Legolaştırabilirsiniz. Ayrıca oluşturacağınız yeni fotoğrafların üzerlerine yazı metinleri ekleyebilirsiniz. Uygulamanın sosyal medya entegrasyonu özelliği sayesinde, oluşturduğunuz yeni Lego fotoğraflarınızı Facebook, Twitter, E-posta ve Airdrop üzerinden arkadaşlarınız ve tanıdıklarınız ile kolayca paylaşabilirsiniz.

Ücretsiz ve farklı bir fotoğraf editörü uygulaması arıyorsanız LegoMe ihtiyaçlarınızı karşılayacağı gibi, eğlenmenize ve aynı zamanda güzel ve komik fotoğraflar oluşturmanıza yardımcı olacaktır.