LensLight 7.0 (ios)

LensLight

7.0
LensLight
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LensLight sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızdaki fotoğraflarınıza kolayca ışık efektleri verebilirsiniz.

LensLight uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz ışıklandırma efekti uygulamalarından bir tanesi. Doğru düzenlenmiş ışık efektlerinin pek çok fotoğrafı daha da güzel hale getirdiğini dikkate alırsanız, kolay kullanımlı ve bol seçenekli bu uygulamayı denemeniz gerektiğini farkedebilirsiniz.

Uygulama içerisinde bulunan ışık efektleri şu şekilde listelenmiş;

  • Bokeh
  • Lens yansımaları
  • Işık kaçakları
  • Spot ışıkları
  • Gökkuşağı efektleri

Uygulamadaki ışıklar anlık ve gerçek zamanlı olarak ortaya çıktıkları için diğer uygulamaların aksine resminizle çok daha uygun sonuçlar elde edebiliyorsunuz. Işıkları fotoğraf içerisinde hareket ettirdiğinizde ona göre şekil almaları elbette doğal bir görünüm elde edilmesini sağlıyor.

Eğer koyduğunuz ışık efektlerinin çok daha gerçekçi olmasını istiyorsanız, onları fotoğrafta bulunan gerçek ışık kaynaklarının üzerine yerleştirebilir ve böylece gerçek bir kaynaktan çıkıyor gibi görünmelerini sağlayabilirsiniz.

Uygulama içi satın alma seçenekleri sayesinde daha fazla efekte sahip olmak da mümkün ki bu efektler içerisinde güneş ışığı efektleri gibi sevilen efektler yer alıyor. En fazla 9 megapiksel çözünürlükte çıktılar alabileceğiniz uygulamayı denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR