Lep's World 1.9.2 (ios)

Lep's World

Lep's World
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,479

  • Üretici

    NER Brothers

Super Mario oyunu tarzında bir oyun olan Lep’s World, hem eğlenceli hem de basit yapısı ile dikkat çekiyor. Oyunun grafikleri mario tarzı bir oyuna göre gayet iyi.

Çocukluğumuzu vazgeçilmez oyunu olan Super Mario yapımı, iOS cihazlar için Lep’s World olarak döndü diyebiliriz. Lep’s World oyunu Super Mario tarzında ve oynanış bakımından en yakın oyun. Lep’s World adında anlaşılacağı üzere Lep adındaki bir karakter ile ilerlemeli şekilde macera koştuğumuz bir oyun.  Oyunda bulunan altınları toplayarak devam edip bir sonraki bölüme geçiyoruz ve en sonunda mutlu son bizi bekliyor. Altınları toplayarak ilerlediğimiz yolda Mario’nun mantarı misali bizde altınların arasında yonca toplayarak güç ve can kazanıyoruz. Ancak yolda ilerlerken karşımıza bizi durdurmak isteyen farklı canavarlar çıkıyor ve eğer güç kazanmak için topladığımız yoncaları abartırsak, bu canavarların yanında birde arı ve kuşlarda bize saldırmaya başlıyor. O yüzden her şeyi ayarında tutmayı ayarlamamız gerekiyor.

8 farklı canavar ile başa çıkmaya çalıştığımız Lep’s World’de 4 seviye ve 5 farklı tema içerisinde birçok bölüm sunuluyor. Bu bölümlerde herhangi bir zorluk artışı yaşanmazken sadece oyun koşulları değişiyor. Çoklu oyuncu desteği de bulunan oyunda kontroller ekran üzerine yerleştirilmiş sağ, sol, yukarı ve aşağı simgeleri ile yapılıyor. Son olarak oyun Gamecenter desteği sunarak puan sistemine sizin puanınızı yansıtıyor. Son olarak oyun Retina desteğini de esirgememiş.

YORUMLAR