Lethal Lance

Lethal Lance
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Güzel görselli klasik platform oyunu sevenler için hazırlanmış Lethal Lance, her anı macera dolu bir dünyanın kapılarını size açıyor.

BulkyPix'in yeni çıkan platform oyunu olan Lethal Lance, benzer oyunlar üreten tüm rakiplere ders verebilecek bir içeriğe sahip. Çünkü klasik oyun tarzına yönelik bir çalışmanız varsa grafik çözünürlüğünü kalitesizleştirmenizin zorunlu olmadığını sergiliyor. Piyasada Commodore 64 grafik özentiliğiyle oyun üretimine hız katılmış olsa da görsellik de iyi bir oyunun sunumu için lazım olan bir unsur. Zıplama, koşma ve ateş etme üzerine tasarlanmış olan oyun dinamikleri eski platformların makyajlanmış görüntüleriyle birlikte güzel bir harman oluşturuyorlar.

Klasik bir sidescroller platform oyunu olan Lethal Lance'de oynadığınız ana karakterin adı Lance. Korkusuz bir maceracı olan Lance, yetenekleriyle dünyaya kötülük saçmak isteyen bir düşmanı yok etmek zorunda. Elinizdeki pompalı tüfek bu iş için biçilmiş bir silah. 32 farklı bölümün olduğu 4 farklı dünyada retina ekran desteğinin olduğu rengarenk bir oyun sizi bekliyor.