Letterpress 1.5 (ios)

Letterpress

1.5
Letterpress
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Letterpress, dünya üzerinde en çok oynanan popüler ve ücretsiz kelime oyunlarından bir tanesidir.

Letterpress, iOS cihaz sahiplerinin oynayabileceği bağımlılık yapan bir kelime oyunudur. Oyunu iPhone, iPad ve iPod Touch'larınıza ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz. Game Center desteği bulunan oyun, arkadaşlarınız ile yarışabilmenizi sağlıyor.

Oldukça basit bir yapısı olmasına rağmen, saatlerce sıkılmadan oynayarak bağımlı olmanızı sağlayan oyunda yapmanız gereken, kelimeleri doğru tahmin etmek ve oyun tahtasını renklendirmek. Oyun içerisinde her oyuncunun bir rengi bulunmaktadır ve oyun tahtasını bu renge dönüştürmeye çalışmalısınız. bunu yapabilmek için bir kelime tahmini yapıp, harfleri toplamalısınız. Yerleştirdiğiniz harfler tahta üzerinde sizin renginizi alacak ve bu sayede siz de puan kazanacaksınız.

Oyunun tek eksisi olarak söyleyebileceğim ise, çapraz platform desteğinin bulunmamasıdır. Bu yüzden oyunu sadece iOS cihaz sahipleri ile birlikte oynayabilirsiniz. Eğer heyecanlı ve eğlenceli bir kelime bulma oyunu arıyorsanız, Letterpress tam aradığınız uygulama olabilir. Letterpress'i iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak yükleyerek hemen arkadaşlarınızla birlikte oynamaya başlayabilirsiniz.

Özellikler:

  • Bağımlılık yapan bulmaca oyunu
  • Android ve iOS versiyon
  • Modern dizayn ve ilgi çekici ses efektleri
  • Farklı temalar
  • Bildirim sistemi

YORUMLAR