LevelUp 2.6.2 (ios)

LevelUp

LevelUp
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LevelUp, gideceğiniz restoran, kafe yada benzeri mekanlarda hesabı dijital olarak QR kod üzerinden okutup iPhone yada iPad'iniz ile ödeyebileceğiniz bir iOS finans uygulaması.

LevelUp, sık sık dışarı çıkıp mekanlarda oturup hesap ödeyenlerin kullanarak hem zaman hem de para tasarrufu yapabilmesini sağlayan bir iOS finans uygulaması. iPhone ve iPad sahiplerinin ücretsiz olarak kullanbildiği uygulama, basit olarak masanıza gelecek olan adisyonu telefonunuz üzerinden okutacağınız QR ile hemen görmenizi sağlayan ve aynı zamanda hesabı tek bir tuşla ödeyerek hızlıca mekandan çıkabilmenizi sağlayan güzel bir servis.

Android ve iOS platformlarında sunulan bu servisin Android uygulaması henüz Türkiye'de aktif değil. Fakat iOS uygulaması şu an kullanılabiliyor.

Levelup ile gittiğiniz mekanlarda hesabı kolayca ödemek için ilk olarak bir hesap oluşturmanız gerekiyor. Daha sonra bu hesaba geçerli bir banka yada kredi kartı tanımlanız gerekli. Bu işlemlerden sonra gideceğiniz anlaşmalı mekanlarda hesabı pratik bir şekilde ödeyebilirsiniz.

Gidebileceğiniz yerleri listeleyen ve hatta her biri için detaylı harita bilgisi sunan LevelUp'ın en güzel yanı ise indirimli fırsatları kaçırmamanız için size sunması. Örneğin çalıştığınızı ofisin orada düzenli olarak kahve içtiğiniz bir kafe var ve bugün normalde 3 TL olan sütlü kahve, LevelUp kullanıcıları için 2 TL olabiliyor. Siz de oraya gidip sütlü kahveyi içtikten sonra, hesabı öderken indiriminiz otomatik olarak uygulanıyor.

Gideceğiniz mekan türlerini filtreleyerek türe göre aramalar yapabileceğiniz uygulama, QR kod okutarak hızlıca hesap ödemek isteyenler için birebir. Yine de şu an için ülkemizde kullanımı çok aşırı yaygın olmadığı için gittiğiniz bir çok mekanda LevelUp desteği bulunmuyor. Bu nedenle bir süre sabrederek çok daha fazla mekanın LevelUp ağına girmesini beklemeniz yararlı olabilir.

Ufak boyutlu ve güvenilir bir uygulama olan LevelUp'ı hemen iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.