Levitagram 3.3 (ios)

Levitagram

3.3
Levitagram
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Levitagram, iPhone ve iPad'lerinizi kullanarak muhteşem fotoğraf çekebilmenizi sağlamak için özel olarak geliştirilen etkileyici bir iOS uygulamasıdır.

Levitagram, iOS cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz en farklı ve kendine özgü fotoğraf düzenleme uygulamalarından bir tanesidir. Kullanıcılar uygulamayı kullanarak birbirinden güzel ve büyüleyici fotoğraflar oluşturabilirler. Uygulama adeta fotoğraflar üzerinde büyü yapmanızı sağlayarak sosyal medya platformları üzerinde arkadaşlarınızı şaşırtmanızı sağlar.

Uygulamanın temel özelliği, fotoğraf çektiğiniz kişileri havada uçuyomuş gibi göstermek. Diğer düzenleme uygulamalarına göre çok daha kolay bir kullanıma sahip olan uygulama ile kendinizi odanızda uçuyomuş gibi gösterebilirsiniz. Nerede ve ne zaman isterseniz havada uçuyo gibi görüneceğiniz fotoğraflar oluşturabilirsiniz.

Basit ve kullanıcı dostu arayüzü bulunan uygulama, kullanıcıların gerekli düzenleme ayarlarını öğrenebilmesi için ihtiyaçları olan eğitimi vermektedir. ayrıca uygulamanın sahip olduğu sosyal medya entegrasyonu da oluşturulan fotoğrafları paylaşmanızı sağlamaktadır.

Genel olarak bakıldığında profesyonel bir fotoğraf düzenleme uygulaması olan Levitagram ile arkadaşlarınızı şok edecek fotoğraflar hazırlayabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulama üzerinde herhangi bir kısıtlama da bulunmamaktadır.

YORUMLAR