LG Cloud

LG Cloud
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    139

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

LG Cloud, ücretsiz 5GB depolama alanı sunan bir bulut depolama uygulamasıdır.

LG Cloud, kaydedilen içeriklerinize dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman erişme imkanı tanıyan bir uygulamadır. Akıllı telefon, tablet, televizyon, bilgisayar ve web siteleri arasında içerik senkronize eden uygulamayı iPhone ve iPad'inize ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

5GB ücretsiz depolama alanı sunan LG Cloud uygulaması ile akıllı telefonunuzda çektiğiniz footoğrafları dev ekranlı televizyonunuzda görebilir veya hareket halindeyken videolarınızı akıllı telefonunuzdan izleyebilirsiniz.

Videolarınızı, müzik dosyalarınızı, fotoğraflarınızı ve dökümanlarınızı kişisel bulut depolama alanınızda saklayabilir ve yönetebilirsiniz. Tüm içerikleriniz ekran boyutuna ve performansına bağlı olarak otomatik bir şekilde optimize edilir. Böylelikle akıllı televizyonunuzda izlediğiniz bir videoyu performans kaybı yaşamadan akıllı telefonunuzda da izleyebilirsiniz.

Mobile Auto Upload seçeneği sayesinde akıllı telefonunuzla çektiğiniz tüm fotoğraf ve videoların bulut alanınıza otomatik olarak yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Auto PC Folder Sync seçeneği de dosyalarınızı otomatik olarak senkronize eder.