LG Fitness 2.4.6 (ios)

LG Fitness

LG Fitness
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LG Fitness, LG Lifeband Touch ve Heart Rate Earphones ile sorunsuz şekilde çalışan bir fitness uygulamasıdır.

LG Fitness, fitness ve günlük etkinliklerinizi kayıt altına alan yenilikçi ve kullanımı kolay bir fitness uygulamasıdır. LG’nin önümüzdeki aylarda satışa sunacağı fitness cihazları ile birlikte çalışan uygulama iPhone 4S, 5, 5S, 5C ve 5.nesil iPod Touch ile sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor.

LG’nin CES 2014 Fuarı’nda görücüye çıkardığı fitness cihazları Lifeband Touch ve Heart Rate Earphones ürünlerinden birini almayı düşünüyorsunuz bu uygulamayı şimdiden indirmenizde fayda var. Zira LG’nin yeni fitness cihazlarından tam verim almak istiyorsanız bu uygulamayı kesinlikle yüklemeniz gerekiyor. Ücretsiz sunulan uygulamayı fitness cihazlarınızla eşleştirerek, tüm spor etkinliklerinizi detaylı bir şekilde görebiliyorsunuz. O gün kaç km yol yürüdüğünüzü, kaç kalori yaktığınızı ve daha kaç kalori yakmanız gerektiğini, kalp atış hızınızı uygulama üzerinden takip edebiliyor, yeni bir egzersiz oturumu başlatabiliyorsunuz.

LG Fitness Uygulamasına Bağlanabilen Cihazlar:

LG Lifeband Touch: Bluetooth 4.0 bağlantısını destekleyen, 90mAH’lik batarya ve 0.9 inç OLED ekrana sahip olan ürün hem iOS hem de Android cihazlarla uyumlu. Dahili ivmeölçer sayesinde aktivitelerinizi ölçebiliyor, dinlediğiniz müziği kontrol edebiliyor, gelen aramalar ve cevapsız aramaları görebiliyorsunuz.

Heart Rate Earphones: Kalp ritminizi ölçmek içinse Touchband ile birlikte çalışan Heart Rate Earphones’u kullanmanız gerekiyor. Kalp atış ve nefes alınışınız hakkında verileri toplayan PerformTek sensörüne sahip olan ürün Bluetooth 3.0 bağlantısını destekliyo ve 200mAH’lik bataryaya sahip.

LG Fitness ile Fitness Cihazlarını Eşleştirme:

  • Lifeband Touch / Heart Rate Earphones’un güç düğmesine basın.
  • LG Fitness uygulamasını açın ve Sign Up butonuna dokunun.
  • Register Device ekranında “Search”e dokunun, ardından fitness cihazınızdan “Yes”i seçerek eşleştirme işlemini tamamlayın.

YORUMLAR