Life360 6.0.4 (ios)

Life360

Life360
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Life360, iPhone ve iPad'leriniz üzerinden aile bireylerinizin bulunduğu yeri kontrol edebilmek ve ihtiyaç halinde anlık iletişime geçebilmek için kullanabileceğiniz yararlı ve ücretsiz bir iOS sosyal ağ uygulamasıdır.

Life360, aileniz ile düzenli olarak iletişim kurmanızı ve onların nerede olduklarını sürekli kontrol edebileceğiniz yararlı ve etkileyici bir iOS uygulamasıdır. Ailenizdeki bireylerin teker teker kişi olarak harita üzerinde yerlerini gösteren ve istediğiniz anda iletişime geçebilmenizi salayan Life360, aileniz ile iç içe olmanızı sağlayan uygulamalardan bir tanesi.

Sade ve kullanımı kolay arayüzü sayesinde teknoloji ile arası iyi olmayan kullanıcılar bile uygulamayı kolayca kullanabilir. Uygulamayı kullanarak takip etmek istediğiniz kişilerinde cihazlarında bu uygulamanın yüklü olması gerekmektedir. Bu adımdan sonra istediğiniz kişileri kolayca takip ederek nerede olduklarını, daha önce nereye gittiklerini veya nereye gideceklerini görebilirsiniz.

Ekli kişilerin nerede olduklarını görüntüleyebilen uygulama bunun dışında takip edilen kişiler ile iletişim kurmanızı da sağlıyor. Ayrıca uygulama içerisinde bulunan aile kanalı özelliği sayesinde grup halinde veya tekli özel sohbet edebiliyorsunuz.

Uygulamanın en ilgi çekici özelliği ise panik tuşu. Herhangi bir tehlike ile karşılaştığınızda bu tuşa basarak sizi takip edenlerin yada aile bireylerinizin tehlikede olduğunuzu bilmelerini sağlayabilirsiniz.

Acil durumlar için kullanabileceğiniz en iyi uygulamalardan biri olan Life360, doğal afet gibi olaylarda da oldukça kullanışlı olabilir. Uygulamayı ücretsiz olarak iPhone ve iPad'lerinize yükleyerek aile bireylerinizi yada arkadaşlarınızı düzenli olarak takip edebilirsiniz.

YORUMLAR