Lifeline 2 1.4 (ios)

Lifeline 2

1.4
Lifeline 2
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lifeline 2, hikayesiyle sürükleyici bir yapım ve iOS cihazlarınızın yanı sıra Apple Watch'unuzdan oynayabiliyorsunuz.

Lifeline 2, iPhone ve iPad’inizin yanı sıra Apple Watch’unuzda oynayabileceğiniz hikayesiyle sürükleyici bir macera oyunu. 28 dakika süren orijinal müzikleriyle atmosferi içerisine çekmeyi başaran yapımda Arika adında intikam ateşiyle yanıp tutuşan genç bir bayana seçimlerimizle yardım ediyoruz.

Seri haline gelmiş dünya genelinde en çok oynanan macera oyunları arasında kendisine yer bulan Lifeline 2’de gerilim dolu hikayeye kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu sefer kararımızla etkilemeye çalıştığımız karakterimiz ailesinin intikamını almak ve uzun süredir kayıp erkek kardeşini bulmak için ölümcül bir arayış içerisinde olan genç bir bayan: Arika, Kararlarımız onu hayatta tutmak ve kaderiyle yüzleşmesinde yardımcı olmak adına çok mühim.

Oyunun çekici noktası hikayesinin gerçek zamanlı ilerliyor olması. Arika görevlerini tamamlarken sürekli olarak sizi haberdar ediyor ve mesaj bırakıyor. Arika’nın hayatını etkileyen kararları oyun esnasında, kilit ekranından veya Apple Watch’unuzdan verebiliyorsunuz. Oyun sonlandığında hikayenin başına dönüp farklı seçimlerle oynamak, dolayısıyla farklı sonlar görmek mümkün.