Lifeline... 1.2 (ios)

Lifeline...

1.2
Lifeline...
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lifeline, kendine has hikayesi ve oynanış tarzıyla Apple Store'a damgasını vuran iOS macera oyunlarından bir tanesi.

Lifeline, mükemmel yazılmış bir hikaye üzerine kurulan basit yapılı fakat çok farklı sonuçların bulunduğu bir macera ve survival oyunu. Oyundaki Tylor isimli karakterin kararlar vermesini sağlayarak ona bu hikayede yön veriyorsunuz. Fakat vereceğiniz kararlar öle basit şeyler değil. Ölüm kalım meselesi olacak kararlar vererek oyundaki gidişatı tamamen siz belirliyorsunuz.

Bu arada bir survival oyunu fakat oyun sadece hikaye üzerinden sorular ile ilerliyor. Yani karakteri yönlendirerek direk olarak bir aksiyona girmiyorsunuz. Etkileyici hilkayesi ile bir çok oyuncuyu etkilemeyi başaran Lifeline, ücretsiz oyun ve uygulamalar listesinde ilk sıraya çıkmayı başardı.

iPhone ve iPad desteği ile birlikte Apple Watch desteği de sunan oyunu, eğer piyasaya yeni çıkan Apple Watch'lardan bir tane aldıysanız, ona da yükleyerek oynayabiliyorsunuz.

Taylor'ın hayatta kalmasını sağlamak için kararlar vereceğiniz oyunda, size sorulan sorular bildirim olarak geliyor. Esrarengiz ve gizemli bir oynanışa sahip olan Lifeline'ı oynarken hem korkabilir hem de heyecanlanabilirsiniz. Verdiğiniz kararlar sonrasında olacakları hem Tylor hem de siz birlikte yaşıyor olacağınız için, hikayeye yön vermek sizin elinizde.

Oynamak için internet bağlantısı gerektirmeyen oyun, ücretli olarak satışa sunulduğu için oyun içi satın alma seçenekleri ya da oyun içi reklamlar bulunmuyor. Bir nevi ücretsiz oynayarak oyun içi satın alma yapıyormuş gibi düşünebilirsiniz. Eğer bu tür hikayeli macera ve survival oyunları seviyorsanız ve daha da iyisi yeni oyunlar denemekten keyif alıyorsanız, LifeLine... oyununu satın alarak iPhone ve iPad'leriniz üzerinde kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR