LifeStats 2.1.2 (ios)

LifeStats

LifeStats
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LifeStats uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak hangi mekanlarda ne kadar süre kaldığınızın kaydını otomatik olarak tutabilirsiniz.

LifeStats uygulaması, kendi hayatına dair istatistikleri otomatik olarak tutmak isteyen kullanıcıların tercih edebilecekleri ücretsiz iPhone ve iPad uygulamaları arasında yer alıyor. Her an nerede olduğunuzu ve ne kadar kaldığınızı takip eden uygulama, daha sonra toplanan verileri incelemenizi ve böylece yaşamınızı nasıl harcadığınızı görmenizi sağlıyor.

Kısmen bir günlük uygulaması diyebileceğimiz uygulama, bu sayede hayatınızın takibini yaparken sizin hiç bir şey yapmanıza gerek bırakmıyor. Eğer vaktinizin çoğunu işe yaramaz şeylerle harcadığınızı düşünüyor ancak kesin olarak neyin yanlış olduğu konusunda karar veremiyorsanız oldukça işinize yarayacağını söyleyebilirim.

iOS'un konum bazlı servislerinden faydalanan LifeStats uygulaması, her ne kadar bu yanıyla pil tüketiminin biraz artmasına neden olsa da optimize edilmesi nedeniyle çok büyük bir tüketim farkına sebep olmuyor. Yine de bataryanızın az kaldığı zamanlarda uygulamayı devreden çıkarmak iyi bir fikir olabilir.

Bulunduğunuz mekanları incelediğinizde mekanın nerede olduğu, ne kadar süre kaldığınız ve hangi gün oraya gittiğinize dair detaylı bilgilere erişebiliyor, isterseniz bunları harita üzerinde de görebiliyorsunuz. Günlük tutmaya üşenen kullanıcılar da en azından gezip gördükleri yerlerin kaydını uygulamayı kullanarak edinebilirler.

Eğer bulunduğunuz yerlerin kaydını tutmak hoşunuza gidiyorsa ve kendiniz check-in yapmaya çalışmaktan sıkıldıysanız kesinlikle göz atmayı unutmayın.