LightBike 2 2.3.8 (ios)

LightBike 2

LightBike 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LightBike 2, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur.

LightBike 2, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir yarış oyunu. Farklı bir yapıya sahip olan bu motor yarışı oyunu aslında film severlere o kadar da yabancı değil diyebilirim.

Tron adlı filmi izlediyseniz ve sevdiyseniz LightBike oyununun da bu filmden esinlendiğini söylemeliyiz. Tron benzeri pek çok oyunun yapıldığını biliyoruz ve LightBike da bunlar arasında başarılı olanlardan bir tanesi diyebilirim.

İlk oyunun devamı niteliğinde diyebileceğimiz LightBike 2 de yine uzay ortamında bir platformda yarışıyorsunuz. Konsept ise ışıklı platformlarda kontrol ettiğiniz farklı motorlarla değişik bir yarışa katılmak.

Oyun da konsepte uygun olarak neon ışıklı renkler ve grafiklerle tasarlanmış ve başarılı olmuş diyebilirim. Ayrıca kontrollerin gayet basit ve kolay anlaşılır olması da oyunu her yaştan oyuncuya oynanabilir kılmış.

Birinci oyuna ilaveten bu oyunda bazı ek özellikler eklenmiş. Bunlardan ilki zıplama butonu. Bu butonla oyuna daha stratejik bir yapı getirilmiş. İkincisi ise Death Match modu. Bu da klasik diğer oyunlardan bildiğimiz ölüm maçı modu diyebiliriz.

Oyunu çevrimiçi ve gerçek zamanlı olarak diğer oyuncularla birlikte yani onlarla yarışarak oynuyorsunuz. Yine oyunda bir level sistemi bulunuyor ve oyun sizi kendi levelinize uygun yarışçılarla eşleştiriyor.

Eğer siz de motor yarışı oyunlarını seviyorsanız bu oyunu denemelisiniz.

YORUMLAR