LightBomber

LightBomber
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LightBomber uygulamasıyla iPhone ve iPad cihazlarınızla uzun pozlamalı fotoğraflar çekebiliyorsunuz.

LightBomber uygulaması, sıradışı bir fotoğraf çekme uygulaması arayan iPhone ve iPad kullanıcılarının göz atmaktan keyif alacakları uygulamalar arasında yer alıyor. Temel olarak ışık oyunlarını kullanarak fotoğraf çekme uygulaması olarak adlandırabileceğim uygulama, bu konuda oldukça yenilikçi bir konsept barındırıyor diyebilirim. Hem kolay arayüzü hem de sorunsuz ve hızlı çalışan yapısı ise en eğlenceli fotoğrafları elde etmenizi sağlıyor.

Uygulamayı kullanırken telefonunuzu bir ışık kaynağına tutuyor ve yavaşça hareket ettiriyorsunuz yahut telefonu sabit tutarken ışık kaynağını oynatıyorsunuz. Bu esnada fotoğraf çekimi devam ediyor ve en sonunda ışık oyunlarından şekillerin oluşturduğu bir fotoğraf elde edebiliyorsunuz. Işığı oynatmayı tercih edenlerdenseniz çizebildiğiniz şekiller ve yazabildiğiniz yazıların sizi çok eğlendireceğini söyleyebilirim. Orijinal ve herkesin ilgisini çekebilecek ışıklı fotoğraflar için LightBomber en iyi tercihlerden bir tanesi.

İçerisindeki çekim ayarlarının da yaratmak istediğiniz fotoğrafa büyük bir katkısı var. Zira çekim sürecinin ne kadar uzun olacağı ve ambiyans ışığın miktarı gibi çeşitli ayarlamalar gerçekleştirebildiğiniz için elde edeceğiniz sonuçları yeterince kişiselleştirebileceğinizi söylemek mümkün. Çekim için herhangi bir internet bağlantısı gerektirmemesi de onu her an her yerde kullanılabilir yapmaya yetiyor fakat en iyi sonuçların gece alındığını unutmamak lazım.

Çektiğiniz fotoğrafları dostlarınızla paylaşmak isterseniz kullanabileceğiniz Twitter ve Facebook paylaşım butonlarının yanında galeriye kaydetme seçeneği de elbette mevcut. Yenilikçi ve eğlenceli bir fotoğraf çekme uygulaması arayanlar göz atmalılar.

YORUMLAR