Lightning Duru

Lightning Duru
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lightning Duru klasik tarzda bir uçak savaşı oyunudur

Lightning Duru eğer klasik shoot em up türündeki uçak savaşı oyunlarını seviyorsanız kaçırmamanız gereken bir mobil oyun.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir uçak savaşı oyunu olan Lightning Duru'da dünyayı kurtaran bir kahraman olmak için mücadele ediyoruz. Oyunda bütün olaylar dünyanın beklenmedik bir şekilde uzaylılar tarafından saldırıya uğramasıyla başlıyor. Uzaylılar hızlı bir şekilde şehirleri istila ediyor ve yüksek binaları yok ediyorlar. Bu tehdit karşısında dünyanın son umudu olarak yüksek teknolojiye sahip savaş uçakları kullanılıyor. Biz de bu uçaklara pilotluk yapıyoruz ve uzaylıları kendi evlerinde avlamaya çalışıyoruz. Bu iş için farklı gezegenleri ziyaret ederken göktaşları arasında yol alıyoruz ve bir yandan da düşman ateşinden kaçıyoruz. 

Lightning Duru oldukça eğlenceli bir oynanışa sahip. Kuşbakışı kamera açısıyla yönettiğimiz uçağımız ekranda dikey olarak ilerlerken onu parmağımızla yönlendiriyoruz. Her bölümün sonunda bizi dev bölüm sonu canavarları bekliyor. Bu canavarlar bize zorlu mücadeleler sunuyor ve özel taktikler uygulamamızı gerektiriyor.

Lightning Duru retro tarzı, güzel görünümü ve civcivli aksiyon yapısı ile bağımlılık yaratmakta.

YORUMLAR