Lightseekers 1.7.1 (ios)

Lightseekers

Lightseekers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lightseekers, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir macera oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Lightseekers, iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz  zevkli ve eğlenceli bir macera oyunu olarak dikkatimizi çekiyor. Harika bir atmosferde geçen oyunda düşmanlarınızla mücadele ediyor ve yeni yerler keşfediyorsunuz.

Harika atmosferde geçen bir oyun olarak karşımıza çıkan Lightseekers, bir karakteri kontrol ederek mücadele ettiğiniz kurgusuyla dikkatimizi çekiyor. Yüksek kaliteli grafiklere ve fantastik savaşlara sahip olan oyunda dişli rakiplerle karşılaşıyorsunuz. Zaman geçirmek ve vakit öldürmek için tercih edebileceğiniz oyunda yeteneklerinizi sergilemelisiniz. Özel güçlerinizi de kullanabileceğiniz oyunda karakterinizi geliştirerek güçlü bir hale gelebiliyorsunuz. Sürekli yeni yerler keşfettiğiniz oyunda dünyanın gizemli geçmişini de ortaya çıkarmaya çalışıyorsunuz. 

Keşif görevlerine çıktığınız oyunda düşmanlarınızın üstesinden gelmeli ve farklı zorluktaki küçük oyunları tamamlamalısınız. Ayrıca yüksek kaliteli grafiklere sahip olan oyundaki harika animasyonlar da dikkatimizi çekiyor. Lightseekers oyununu sakın kaçırmayın.

Lightseekers oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.