LightX 1.3 (ios)

LightX

1.3
LightX
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LightX, iPhone'unuzda kullanabileceğiniz gelişmiş fotoğraf düzenleme uygulaması.

LightX, iPhone'unuzun yanı sıra Apple Watch’unuzda kullanabileceğiniz gelişmiş fotoğraf düzenleme uygulaması. Mobil platformda Adobe Photshop’tan çok daha etkili olduğunu gösteren uygulamada özellikle sosyal ağlarda selfie paylaşan kişiler için etkileyici araçlar yer alıyor.

Fotoğrafta istenmeyen nesneleri kaldırma, arka planı kaldırma, diş beyazlatma, yüzdeki lekeleri silme, saç rengini değiştirme, vücut hatlarını inceltme dahil kullanıcıların fotoğraflarını paylaşırken ihtiyaç duydukları ancak profesyonel programların araçları olduklarından kolaylıkla yapamadıkları işlemleri basite indirgeyen harika bir mobil uygulama olan LightX’de iOS cihazların kamera uygulamasında ve Instagram, Retrica gibi popüler fotoğraf paylaşım uygulamalarında olmayan filtre ve efektlerle birlikte fotoğrafın görünümü değiştiren parlaklık ayarları, Apple Watch üzerinden fotoğraf yönünü hızlıca değiştirme imkanı da sunuyor.

Yaratıcı çalışmaları kolaylıkla ortaya çıkarabilmenizi sağlayan etkili araçlar sunan LightX, ücretli bir uygulama ancak fiyatını sonuna kadar hak ediyor. Fotoğraflarınıza profesyonel dokunuşlar yapacağınız kolay kullanımlı bir uygulama arıyorsanız tavsiye ederim.

YORUMLAR