Lily and Band

Lily and Band
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lily and Band, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir çocuk oyunudur.

Lily and Band, çocukların müziğe olan ilgisini artıracak oldukça başarılı bir müzik oyunu olarak dikkat çekiyor. iPhone ve iPad cihazlarında ebeveyn kontrolünde oynanmasını tavsiye edebileceğim bu oyunda, sevimli müzisyen ve dansçı dostlarımız eşliğinde ezgilere ve ritmlere ayak uydurmaya çalışacağız. Son derece başarılı olan bu uygulamaya biraz daha yakından bakalım.

Çocukluk çağında müzik olgusu genellikle eğlenceli bir düzlemde ilerlese de eğitici yanlarını da keşfetmek gerekiyor. Özellikle teknoloji çağında çocukların dinlediği müziklere dikkat etmek hepimizin görevi. Lily and Band uygulaması, sevimli hayvan dostlarımızın da katıldığı eğlenceli bir müzik oyunu. Heini, Mick, Hugo, Lily, Rudolf ve Jacky bizimle beraber ezgilere ve ritimlere eşlik ediyorlar. Lily and Band'in Apple tarafından 5 yaş altı için önerilen uygulamalar arasında olduğunu da söylemeden geçmeyelim.

Özellikleri:

  • Karaoke ve ses kayıt özelliği
  • Hayvanlardan oluşan orkestra
  • Uzman ve yeni başlayanlar için 2 mod
  • Toplama şarkılar
  • Ninniler'den oluşan müzik kutusu

Eğer özellikleri hoşunuza gittiyse ve çocuklarınızın bu uygulamada vakit geçirmesini istiyorsanız ücretsiz indirebilirsiniz. İyi düşünülmüş bu uygulamayı denemenizi mutlaka öneririm.

YORUMLAR