Limbo Racing - Shadow Stunts

Limbo Racing - Shadow Stunts
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Limbo Racing - Shadow Stunts iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir mobil araba yarışı oyunudur

Limbo Racing - Shadow Stunts yer çekiminin sınırlarını zorladığınız ve ölümüne yarıştığınız bir mobil araba yarışı oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir yarış oyunu olan Limbo Racing - Shadow Stunts'da oldukça gizli bir yarış ekibinin bir üyesi olarak oyuna dahil oluyoruz. Bu yeraltında faaliyet gösteren yarış takımı gecenin karanlığı çöktükten sonra oldukça tehlikeli yarışlar düzenlemektedir. Biz de bu yarışlara katılıyoruz ve yeteneklerimizi sergiliyoruz. Fakat bu yarışlarda başarısızlık gibi bir seçeneğimiz bulunmamakta; çünkü başarısız olmamız demek ölümcül bir kaza anlamına gelebilir.

Limbo Racing - Shadow Stunts'ta yarışırken rampalardan nitroyla uçuyoruz, yanan halkaların arasından geçiyoruz, ahşap köprülerden zıplıyoruz ve bir yandan da paraları topluyoruz. Topladığımız bu paralarla yeni arabalar alabilmekteyiz ve yeni yarış pistlerinde yarışabilmekteyiz.

Limbo Racing - Shadow Stunts ücretsiz bir oyun olmasına rağmen herhangi bir oyun içi satın alma işlemini desteklemiyor. Bu sayede oyunda ilerleyebilmek için herhangi bir satın alma işlemi gerçekleştirmenize gerek kalmıyor. Oyun oynanış olarak bolca aksiyon sunmakta. Patlayıcılarla ve ölümcül tuzaklarla dolu pistlerde yarışmak büyük heyecan yaratıyor. Bütün bu özellikleri tatmin edici bir grafik kalitesiyle birleştiren Limbo Racing - Shadow Stunts hoşunuza gidebilecek bir mobil oyun olabilir.