LIMBO 1.0.2 (ios)
LIMBO
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,011

  • Üretici

    Playdead

LIMBO, popüler bilgisayar oyunu LIMBO'nun iOS işletim sistemi için hazırlanan mobil versiyonudur.

Zamanının popüler bilgisayar oyunları arasında yer alan bulmaca çözme oyunu LIMBO, uzun bir bekleyişin ardından iOS platformu üzerinde de yerini almış  oldu. LIMBO adıyla piyasaya sunulan oyunun yapımcısı Danimarkalı bir geliştirici olan Playdead.

En kasfetli ve karanlık ortamlarda karşımıza çıkan bulmacaları çözerek yolumuza devam etmeye çalıştığımız oyunda birçok tehlike bizleri bekliyor.

Oldukça basit ama etkileyici grafiklere sahip olan LIMBO, oyuna vereceğiniz parayı tamamen hak eden bir yapım olarak karşımıza çıkıyor.

Daha önce Xbox, PC veya PS3 platformları üzerinde karakterimiz LIMBO ile tanışmadıysanız ve bir iOS cihaz sahibiyseniz, LIMBO Game mutlaka satın alarak oynamanız gereken oyunlar arasında yer alıyor.

Birçok popüler inceleme sitesi ve dergisi tarafından tam not almayı başaran LIMBO, eski günleri yad etmek isteyen kullanıcılar için kaçırılmayacak bir fırsat niteliğindedir.

Sonuç olarak macera, korku, zeka ve bulmaca oyunlarının tümünü tek bir oyun içerisinde toplayan LIMBO'yu mutlaka denemenizi öneririm.

YORUMLAR