LINE Brush

LINE Brush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,134

  • Üretici

    LINE Corporation

Eğer iPhone ve iPad cihazlarınızda kolayca en güzel çizimleri yapmak istiyorsanız bu ücretsiz uygulamayı kullanabilirsiniz.

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz ve hem ücretsiz hem de kaliteli çizim uygulamaları arasına hızlıca giriş yapan uygulamalardan birisi de LINE Brush oldu ve şimdiden pek çok ülkede en çok tercih edilen uygulama oldu. Uygulama hem sıfırdan çizimler yapmanıza hem de fotoğraflarınız üzerinde çeşitli efektlerle çizimler uygulamanıza izin veriyor.

Uygulamanın sahip olduğu 27 farklı çizim fırçası sayesinde sulu boyalar ve yağlı boyalardan tutun da kuru boyalara kadar onlarca farklı ve etkileyici çizim yapabilirsiniz. Varolan fırçaların özelliklerini de değiştirebilir ve renkler, tarzlar ile istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz.

Standart çizim fırçalarının yanında varolan fotoğraflarınız üzerinde en güzel değişiklikleri yapmanızı sağlayan özel fotoğraf fırçalarına da sahip olması sayesinde sadece bir çizim aracı olmaktan çıkıp fotoğraf düzenleme aracı haline de geliyor. Böylece skeçlere benzer fotoğraflar elde edebiliyor ve daha sonra arkadaşlarınızla sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşabiliyorsunuz.

Fotoğraflarınızdaki en ufak detaylara kadar düzenlemeler yapma imkanı tanıyan uygulama özellikle uğraşmadan ve hızlı bir şekilde çizim yapmak isteyenlere hitap ediyor.

YORUMLAR