LINE HERE

LINE HERE
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LINE HERE uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan dostlarınızın konumunu kolayca takip edebiliyorsunuz.

LINE HERE uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak her zaman dostlarınızın bulundukları konumu anlık olarak görmenize yardımcı olan ücretsiz konum paylaşma araçları arasında yer alıyor. Oldukça sade bir kullanımla birlikte gelen ve Android platformunda da varolan uygulama, hem diğerlerinin sizin konumunuzu görmesini sağlayabiliyor hem de siz diğerlerinin anlık olarak nerede olduğunu görebiliyorsunuz.

Uygulamanın bu işlevini kullanırken kişisel gizliliğinizi korumak istemeniz halinde konum paylaşımını ve izlemeyi kapatabiliyor, hatta belli bir zaman sonra kapanmak üzere otomatik hale getirebiliyorsunuz. Bu anlamda yeterince geniş kişiselleştirme seçeneklerinin bulunduğunu belirtmek lazım.

Takip ettiğiniz kişilerin belli mekanlara gelmeleri halinde bildirim almayı seçme şansınızın olması ise hem buluşmalarda hem de çocuklarınızın yer takibinde oldukça işe yarayacaktır. Eğer aynı anda birden fazla kişinin konumunu takip etmeyi istiyorsanız, konum paylaşımı odası açabiliyor ve bu odadaki herkesin birbirini takip etmesini de sağlayabiliyorsunuz. Tabii ki odayı kapatmak da yine sizin elinizde.

Farklı gruplar için açtığınız farklı odalar sayesinde ailenizi, iş arkadaşlarınızı veya dostlarınızı farklı odalarda takip edebiliyor, böylelikle kolayca kimin ne iş yaptığını görebiliyorsunuz. Elbette onların da bu işlevden faydalanmak için LINE HERE uygulamasını mobil cihazlarında bulundurmaları gerekiyor.

Yeni bir konum paylaşımı uygulaması arayanların denemeden geçmemelerini öneriyorum.

YORUMLAR