LINE PLAY 3.3.0 (ios)

LINE PLAY

LINE PLAY
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LINE PLAY, kendi avatarınızı oluşturup LINE arkadaşlarınızla oyunlar oynayabileceğiniz, sohbet edebileceğiniz bir iOS oyunu.

LINE PLAY, iPhone ve iPad’inizde LINE arkadaşlarınızla beraber oynayabileceğiniz, kendinizi sanal olarak aktarabileceğiniz bir avatar giydirme oyunu ve tamamen ücretsiz olarak geliyor.

Ülkelere özel çıkartmalarıyla öne çıkan ücretsiz anlık mesajlaşma uygulaması LINE’ın geliştiricilerinden çıkan LINE Play oyununda kendi fotoğrafınızı çekip bir avatar oluşturuyor ve LINE platformunda bulunan arkadaşlarınızla birlikte eğlencenin dibine vuruyorsunuz. Büyüleyici rengarenk odalardan oluşan evleri dilediğinizce süsleyebiliyorsunuz. Bahçede çiçek yetiştirme, havuz partisi verme, çalışma odası yapma gibi yaratıcılığınızı kullanarak yapabileceğiniz çok şey var. Bulunduğunuz odayı güzelleştirmenin yanında kendinizi de değiştirebiliyorsunuz. Elbisenizden saç stilinize kadar nasıl görüneceğinizi ayarlayabiliyorsunuz.

LINE Play oyununu farklı kılan nokta ise sosyal ağ tabanlı oynanış sunması. LINE’a eklediğiniz arkadaşlarınızla oynayabilmenin haricinde müzik sektörünün önemli isimlerini de oyunda görebiliyorsunuz. Dilerseniz onlarla özel sohbetler gerçekleştirmeniz, onları ziyaret etmeniz mümkün.

LINE PLAY Özellikleri:

  • Kendi avatarınızı oluşturun ve LINE arkadaşlarınızla oynayın, sohbet edin.
  • Avatarınızı 200'den fazla öğeyle kişiselleştirin.
  • Arkadaşlarınıza kendinizi gösterin, yeni arkadaşlıklar edinin.
  • Odanızı dekore edin.
  • Arkadaşlarınızın odalarını ziyaret edin, onlarla birlikte oynayın.
  • Gününüzü nasıl geçirdiğinizi paylaşın.