LINE Pokopang 2.0.3 (ios)

LINE Pokopang

LINE Pokopang
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LINE Pokopang, aynı renkli blokları eşlemeye çalışacağınız eğlenceli ve heyecanlı bir iOS bulmaca oyunudur.

LINE Pokopang, Android ve iOS mobil cihazlar üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir bulmaca oyunudur. Dünyanın en popüler ücretsiz mesajlaşma uygulamalarından biri olan LINE'ın geliştiricileri tarafından hazırlanan oyundaki amacınız pembe tavşana ve arkadaşlarına yardım etmek. Bunu yapabilmek için en az 3 tane aynı renkli bloğu bir araya getirerek eşlemeli ve yok etmelisiniz.

Oyunun kontrol mekanizması oldukça basit ve rahat. Blokların üzerlerinden çizerek birbirlerine bağlamanız yok etmek için yeterli. Daha önce eşlemeli bulmaca oyunları oynayarak beğendiyseniz, LINE pokopang'i seveceğinize eminim.

Oyunu oynayan oyuncuların, oyun içerisinde ellerinden geldiği kadar hızlı olması ve gereken hamleleri yapması gerekiyor. Bunun nedeni ise, oyunda yer alan canavarların belirli bir süre sonunda blokların rengini değiştirmesi. Canavarlar blokların rengini değiştirmeden hepsini eşleyerek yok etmeye çalışmalısınız. Oyun içerisinde yer alan ekstra güçlendirme özelliklerini 3'ten daha fazla bloğu eşleyerek elde edebilri ve zor durumda bu özellikleri kullanarak işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Oyunun grafikleri hakkında konuşmak gerekirse, bir bulmaca oyununda grafik ilk aradığımız özelliklerden olmasada LINE Pokopang'in grafikleri oldukça etkileyici ve tatmin edici. Ayrıca oyun kontrolleri de hızlı tepki sürelerine sahip. Bu nedenle herhangi bir sorun yaşamadan eğlenceli bir şekilde oyununuzun keyfini çıkartabilirsiniz.

Oynadıkça bağımlılık yapan farklı ve heyecanlı bir bulmaca oyunu arayışındaysanız LINE Pokopang'i iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

Oyunun aşağıdaki tanıtım videosunu izleyerek oyun hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

YORUMLAR