LINE POP

LINE POP
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,214

  • Üretici

    Naver

LINE POP, sahip olduğu sosyal ağ özellikleri ile birlikte iOS platformundaki diğer bulmaca uygulamarından çok daha farklı ve eğlenceli bir bulmaca oyunudur.

LINE POP, Android ve iOS platformları için geliştirilen ve oynadıkça bağımlısı olacağınız ücretsiz bir bulmaca oyunudur. Oyundaki amacınız, ayıcıklardan oluşan blokları 3'lü gruplar halinde eşleyerek bitirmek ve bu syaede bölümü geçmek. Bölümler ilerledikçe zorlaşan oyun ile birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz. İlk bakışta standart bir bulmaca oyunu olarak gözüksede, LINE POP sahip olduğu farklı özellikleri ile benzer bulmaca oyunlarından bir adım öne çıkmaktadır.

Oyun içerisinde size verilen süre limiti nedeni ile bölümleri geçmek düşündüğünüz kadar kolay olmayabilir. Uygulama dünyaca popüler ve ücretsiz mesajlaşma uygulaması olan LINE'ın geliştiricileri tarafındna hazırlanmıştır. Bu nednele oyunda karşılaşacağınız ikonlar LINE uygulamasında görecğeiniz ikonlar ile benzerlik göstermektedir. Uygulamanın en ilgi çekici özelliklerinden birisi ise, LINE üzerindeki arkadaşlarınız ile birlikte kıyasıya bir yarışa girebilmeniz. Bu nedenle LINE POP uygulaması, sade bir bulmaca oyunu değil aynı zamanda sosyal ağ uygulamasıdır.

İlerledikçe zorluk seviyesi artan bölümleri geçebilmek için oyun içerisinde bulabileceğiniz ekstra güç kazandıran özelliklerden faydanalabilirsiniz.

Oyundaki karakterleri oldukça eğlenceli olan LINE POP uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcıları tarafından ücretsiz olarak indirilerek oynanabilir. Farklı ve eğlenceli bir bulmaca oyunu arıyorsanız LINE POP'a bir şans vermenizi öneririm.

LINE POP bulmaca oyunu hakkında daha fazla bilgi alabileceğiniz tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

YORUMLAR