LINE Stickers

LINE Stickers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LINE Stickers, LINE kullanıcılarına özel sunulan 1 milyona yakın çıkartmayı tek bir yerde toplayan bir uygulama.

LINE Stickers, LINE’ın özenle hazırladığı 1 milyona yakın çıkartmayı bulabileceğiniz ve 1 milyona yakın çıkartma arasından dilediğinizi seçip mesajlarınızda kullanabileceğiniz bir uygulama.

iPhone’unuza ücretsiz indirip LINE hesabınıza giriş yaparak kullanabileceğiniz LINE Stickers uygulamasında LINE’ın birbirinden eğlenceli çıkartmalarına kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Çıkartmalar kategori bazında ayrılmış olarak karşımıza çıkıyor ve bu sayede o anki ruh halimize en uygun çıkartmayı zahmetsizce bulabiliyorsunuz. Tabii ki özel bir çıkartma arıyorsanız uygulamanın arama bölümünü kullanmanız mümkün.

LINE kullanıcıları tarafından en sevilen çıkartmaların bir araya toplandığı uygulamada ana akışınızı LINE kullanıcıları tarafından iliştirilmiş etiketler oluşturuyor. Bu etiketleri beğenme ve yorum gönderme şansına sahipseniz.

Sade ve herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir arayüz ile bizleri karşılayan LINE Stickers uygulamasında hali hazırda istemediğiniz kadar çıkartma bulunuyor ve her geçen gün çıkartmalar tazeleniyor. Kişilerinizle sohbet ederken ruh halinizi çıkartmalarla yansıtan biriyseniz bu uygulamada iPhone’unuzda kesinlikle bulunmalı.

YORUMLAR