Lineage War

Lineage War
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lineage War, ARPG kategorisinde yer alan 3 boyutlu ücretsiz bir savaş oyunudur.

Lineage War, dünyadan milyonlarca kişinin oynadığı bir ARPG oyunudur. iPhone ve iPad cihazlarınız için ücretsiz olarak indirebileceğiniz Lineage War oyunu, birbirinden eğlenceli karakterleriyle sizi bekliyor.

Lineage War oyununda karakterinizi seçip savaşmanız gerekli. Yalnız karakter seçmek için acele etmeyin. Öncelikli olarak hangi karakterin daha iyi olduğuna bir göz atmanızda fayda var. Mesela bunun için karakterlerin vuruş gücüne ve dayanıklılığına bakabilirsiniz. Lineage War oyununda bulunan her karakterin farklı bir özelliği var. Bu özellikleri sayesinde düşmanın karşısında karakteriniz daha fazla savaşmaya çalışıyor. Bu arada düşmanlarınız da bilgisayar değil gerçek insanlardan oluşuyor.

Birbirinden güzel grafikleri ile 3 boyutlu olarak tasarlanan Lineage War oyunu, bir meydanda tüm oyuncuları topluyor ve macerayı orada başlatıyor. Tüm oyuncular derken elbette takım oyuncularından bahsediyoruz. İsterseniz takım olmak yerine bireysel olarak da bu oyunu oynayabilirsiniz. Birbirinden gerçekçi ses efektleri ve birbirinden güzel karakteriyle Lineage War'u hemen şimdi indirin.

YORUMLAR