Linebound 1.3 (ios)

Linebound

1.3
Linebound
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Linebound dinamik altyapısıyla dikkat çeken refleks odaklı bir beceri oyunu.

Linebound'u tarif etmek için kullanılabilecek en doğru sıfat kesinlikle bağımlılık yapıcı olmalı. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda birbirinden zorlu mekanlarda mücadele ediyoruz.

iPhone ve iPad cihazlar üzerinde sorunsuzca çalışabilen bu oyunda dikkatimizi çeken birçok detay mevcut. Bu detaylardan en fazla öne çıkanı dinamik ve renkli görsel tasarımları. Beceri oyunları genellikle sade bir mimari üzerine kurulu oluyor. Linebound ise üzerine emek verilmiş, oyunun genel atmosferini bir basamak ileri taşıyacak kalitede görsellere sahip. Akıcı animasyonlar ve çarpıcı ses efektleri, genel yapı ile uyum içerisinde çalışıyor.

Peki oyundaki temel amacımız ne? Bizden yapmamız istenen şey kontrolümüzdeki objeyi engellere çarpmadan mümkün olduğunca ileri gitmek. Linebound'da bölüm kavramı yok. Sonsuz bir yapıda sunulması sürekli daha yüksek skorları alma konusunda oyuncuları cesaretlendiriyor.

Çoklu oyuncu desteği sunan Linebound'u arkadaşlarınızla oynayabilir ve kendi aranızda eğlenceli bir rekabet ortamı yaratabilirsiniz. Genel olarak Linebound basit ama bağımlılık yaratan oyunlardan biri. Eğer becerilerinizi konuşturabileceğiniz bir refleks oyunu arıyorsanız Linebound'u mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR