Line.do

Line.do
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Line.do, kullanımı basit zaman tüneli oluşturma uygulamasıdır.

Line.do, Startup Kitchen projesi olup, tüm medya türlerini kullanarak dilediğiniz her şeyin zaman tünelini oluşturmanıza imkan tanımaktadır. Kolay kullanımlı zaman tüneli aracı ile zaman tünelinizi video, ses, fotoğraf ve kelimelerinizle süsleyebilirsiniz.

Line.do uygulaması ile politika, mizah, kişi, bilim, teknoloji, yaşam tarzı, spor, eğlence, tarih ve daha pek çok kategoride toplayabileceğiniz zaman tünelleri oluşturabilirsiniz.

“Dünyayı Değiştiren 10 Deney”, “Atom Bombasının Hemen Ardından Yaşananlar”, “Faydasını Görmediğimiz Nafile İcatlar” örneklerinden de anlayacağınız üzere Line.do’da hemen her şeyi medya türlerini kullanarak zaman tüneli haline getirebilir ve Line.do topluluğu paylaşabilirsiniz. Gerek Line.do editörlerinin gerekse de kullanıcıların paylaşımlarına göz atarak dünyada olup biteni tek bir yerden takip edebilirsiniz.

Line.do, bilimden sanata, müzikten spora, teknolojiden politikaya dair her şeyi parmaklarınızın ucuna getiren kullanımı basit bir zaman tüneli oluşturma uygulaması.