Linelight 1.0 (ios)

Linelight

1.0
Linelight
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Linelight, iPhone ve iPad cihazlarında şık ve minimalist bir oyun arayanların hoşuna gidecek harika bir bulmaca oyunudur.

Linelight, şıklığı ve minimalizmi sevenlerin çok hoşuna gidecek bir bulmaca oyunu. iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınız veya iPad tabletlerinizden oynayabileceğiniz bu oyunda, zengin içerikle birlikte çok keyifli vakit geçirebileceksiniz. Cüzi bir miktar ödeyerek sahip olabileceğiniz Linelight'a dilerseniz biraz daha yakından bakalım.

Linelight oyununda 6 dünya ve 200'den fazla benzersiz bulmaca olduğunu söyleyeyim. Bulmacalar gerçekten özenle oluşturulmuş ve her yeni dünyada çeşitli ve derinlikli zorluklarla karşılaşıyorsunuz. Üstelik yapacağınız keşifler sırasında birçok sürprizle de karşılaşacaksınız. Diğer yandan müzik sizi havaya sokacak ve yumuşak-rahatlatıcı bir coşku verecek. Bir bakıma odaklanmanızı kolaylaştıracak. Sezgisel ve ödüllendirici oyun deneyimine şimdiden hazır olun derim.

Eğer muhteşem tasarlanmış bir bulmaca oyunu arıyorsanız Linelight'a cüzi bir miktar ücret ödeyerek sahip olabilirsiniz. Verdiğiniz paranın hakkını verdiğini kesinlikle söyleyebilirim.

YORUMLAR