LinkedIn Learning 1.0.9 (ios)

LinkedIn Learning

LinkedIn Learning
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LinkedIn Learning, iOS işletim sistemine sahip cihazlarınızda kullanabileceğiniz güçlü bir eğitim portalıdır.

LinkedIn Learning, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir eğitim uygulamasıdır. Güçlü özelliklere sahip bir uygulama olan LinkedIn Learning ile pek çk konuda eğitim alabiliyorsunuz.

Milyonlarca aktif üyeye sahip olan ve iş adamlarına özel bir ağ yaratan LinkedIn'in eğitim arayanlara özel olarak geliştirdiği bir servis olan LinkedIn Learning'in mobil uygulaması olan LinkedIn Learning ile pek çok konuda eğitimler alabiliyorsunuz. Mükemmel ötesi özelliklere sahip olan bir uygulama olan LinkedIn Learning ile 4000'den fazla konuda eğitim alabiliyor ve kendinizi geliştirebiliyorsunuz. Eğitim videoları içeren bir portal olarak hizmet veren LinkedIn Learning, güçlü içeriklere ve her gün güncellenen eğitimlere sahip. Kodlamadan tasarıma, modellemeden donanıma kadar her konuda aradığınız eğitimlere kolayca ulaşabiliyorsunuz. Güçlü bir eğitim portalı olan LinkedIn Learning, aynı zamanda çevrimdışı özelliklere de sahip. Yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz, becerilerinize beceri katabileceğiniz bir platform olan LinkedIn Learning aynı zamanda çok seveceğiniz bir servis olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca eğitimlere katılmak için belli ücretler ödemeniz gerekiyor. Eğitimler sonunda ise sertifika alabiliyorsunuz.

 

LinkedIn Learning uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz ancak, eğitimleri görüntüleyebilmek için belli miktar ücret ödemeniz gerekiyor. 

YORUMLAR