Linqapp

Linqapp
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Linqapp, dil konusunda yaşadığınız problemleri çözmek veya yeni dil öğrenirken karşılaştığınız zorlukları aşmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir iOS yabancı dil uygulaması.

Linqapp, binlerce kişinin katılımı ile oluşturulan oldukça yararlı ve efekti bir yabancı dil yardım servisi. Sizin bizim gibi kullanıcıların doğal kullanıcılarını oluşturduğunu Linqapp, farklı diller konusunda sorun yaşayan kişilerin sorun yaşadıkları dili ana dili olarak kullanan kişilerden yardım almasını sağlayan bir platform. Örneğin Fransızca'da masa nasıl yazılır ya da okunur bilmiyorsunuz diyelim. Bunu hemen bir masa resmi çekip Linqapp üzerinden göndererek hem nasıl yazıldığını hem de nasıl okunduğunu öğrenebiliyorsunuz.

Son derece basit bir yapıda çalışan uygulama, kullanıcıların birbirleri arasında yabancı dil yardımı gerçekleştirmesini sağlıyor. iOS ve Android versiyonları bulunan Linqapp'i ücretsiz olarak iPhone ve iPad'lerinize indirip kurduktan sonra hemen bir profil oluşturun ve profil sayfanıza ana dilinizi, konuşabildiğiniz dilleri ve ilginizi çeken dilleri girin. Sonrasında ise servisi kullanmaya hazırsınız. Uygulama elbette tek taraflı işlemiyor. Yardım alabileceğiniz gibi yardım etme kısmı da var. Üstelik yarıdm ettikçe ün kazanıyor ve bu ünlerin artışıyla bir zaman sonra dil ustası oluyorsunuz. Dil ustası olmanız şu an için size sadece popülerlik ve güvenilirlik sağlıyor. Fakat uygulama geliştircisinin yaptığı açıklamaya göre dil ustası ünvanına sahip kullanıcılar, ilerleyen zamanlarda ücret karşılığında profesyonel destek sunabilecekler. Profesyonel destekten kastım ise ciddi ve hatasız olarak yapılması gereken üst düzey çeviriler.

Google Translate başta olmak üzere varolan ve kullandığımız bir çok çeviri servisi, dil konusundaki hityaçlarımızı karşılarken bir noktada tıkanabiliyorlar. Fakat Linqapp burada devreye girerek, yaşadığınız sorunu ana dili olarak bilen kişilerden destek almanızı sağlıyor.

Uygulama üzerindeki profiliniz tıpkı bir Facebook profili gibi. Diğer kullanıcılar tarafından takip edilebiliyor ve istediğiniz kullanıcılar ile özel olarak mesajlaşabiliyorsunuz. Bu sayede dünyanın farklı yerlerinde yaşayan kullanıcılar ile arkadaşlıklar kurarak sohbet bile edebiliyorsunuz.

Özellikle yeni yabancı dil öğrenen ve yabancı dil ile ilgili yaşadığı sıkıntıları hızlıca çözmek isteyen kişilerin kullanabileceği uygulamayı indirerek faydalanmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR