LiPP

LiPP
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LiPP sayesinde eğlenceli dublajlar oluşturabiliyoruz.

LiPP, son dönemlerin popüler konseptlerinden olan dublaja yeni bir bakış açısı getiriyor. Bildiğiniz gibi birçok dublaj uygulaması, videolarımıza bünyesinde sunduğu sesleri ekleyerek dublaj işlemini gerçekleştirir. Bu uygulama ise bizlere hazır sunduğu videolara kendi sesimizi ekleyebilme imkanı veriyor.

Hem iPhone hem de iPad cihazlarımıza tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu uygulamanın kullanımı çok pratik. Sadece sunulan videolardan birisini seçmemiz veya kendi çektiklerimizden birisini yüklememiz gerekiyor. Ardından sesimizi kaydederek videoya eklememiz gerekiyor.

Bu tarz bir uygulamada görmeyi istediğimiz gibi LiPP'te de Facebook, WhatsApp ve Instagram gibi popüler sosyal medya araçlarının desteği sunuluyor. Dolayısıyla oluşturduğumuz videoları bu kanallar üzerinde zahmetsizce paylaşabiliyoruz. Uygulamada sunulan videolar farklı kategoriler altında toplanmış. Bunlardan istediğimizi seçerek dublaj işlemine başlayabiliyoruz.

Uygulama aynı zamanda kullanıcıları arasında bir sosyal ağ da kuruyor. Diğerlerinin paylaştığı videoları ve son zamanların popüler videolarını ilgili kategoriler altından takip edebiliyoruz.

YORUMLAR