li.st

li.st
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

li.st uygulaması ile iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde ilginç deneyimlerinizi diğer insanlara aktarabilirsiniz.

li.st, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde birbirinden ilginç deneyimlerinizi paylaşabileceğiniz bir uygulamadır. Uygulama sayesinde birbirinden ilginç tecrübelerinizi farklı insanlara aktarabilirsiniz.

Özellikle seyahat tutkunlarının mutlaka denemesi gereken bir uygulama olduğunu söyleyebileceğimiz uygulama ile farklı yerlerde ve mekanlarda yaşadığınız deneyimleri paylaşabilirsiniz. Yaşadığınız ve ilgi çekici olabileceğini düşündüğünüz tecrübelerinizi farklı insanlara aktarmanın en basit yolunu sizlere sunan uygulama basit ve kullanışlı arayüzü ile de karşımıza çıkıyor. Ayrıca diğer insanların yaşadığı deneyimleri keşfedebilir ve kendinize uygun olabileceğini düşündüğünüz şeyleri deneyebilirsiniz. Fotoğraf GIF, konum ve metin eklenebilen postlar oluşturabilir ve gönderilen postlar arasında arama yapabilirsiniz. Gelişmiş filtreleme özelliği ile de aradığınızı kısa sürede bulabilirsiniz. Müzik, gezi, mizah ve daha fazlası bu uygulamada sizi bekliyor olacak. İlginç insanları bu uygulama sayesinde keşfedebilirsiniz. 

li.st uygulamasını iOS  işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR