Listia 1.23.1 (ios)

Listia

Listia
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Listia, iOS cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz yenilikçi ve farklı bir alışveriş uygulamasıdır.

Listia, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde ücretsiz olarak alışveriş yapmalarına olanak sağlayan eğlenceli bir uygulamadır.

Dünya üzerinde milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılmakta olan alışveriş sitesi Listia için hazırlanan resmi uygulama sayesinde kullanmadığınız eşyalarınızı ücretsiz olarak satabilir ve kazandığınız Listia kredileri sayesinde ihtiyacınız olan diğer eşyaları ücretsiz olarak satın alabilirsiniz.

12 milyondan fazla eşyanın farklı kategoriler altında listelendiği site üzerinde yer alan her şeyi görüntüleyebilir ve yine uygulama yardımıyla satışa koymak istediğiniz eşyalarınızın fotoğraflarını çekerek, açıklama alanlarını doldurarak doğrudan satışa koyabilirsiniz.

Popüler alışveriş sitesi eBay üzerinde yer alan açık artırma sistemine benzer bir sistem kullanmakta olan Listia üzerinde, satın almak istediğiniz eşyalar için elinizde bulunan Listia kredileri ile teklif vermeniz gerekiyor. Listia kredisi kazanmak için de sahip olduğunuz eşyaları açık artırmaya koyabilirsiniz.

Alışveri eğlenceli ve ücretsiz hale getiren bir uygulama olan Listia üzerinde sizler de ihtiyaç duymadığınız eşyaları satışa çıkarabilir ve ihtiyacınız olan eşyaları satın alabilmek için teklif verebilirsiniz.